Młodszy Kierownik Projektu - Kierownik Robót Elektrycznych

Fast Forward Solutions to niezawodny partner w rekrutacji ekspertów w dziedzinie sprzedaży, technologii oraz rozwiązywaniu problemów biznesowych związanych ze sprzedażą i finansami. Jesteśmy doświadczonym zespołem, gotowym dostarczyć wsparcie pracodawcom w znalezieniu najlepszych talentów oraz pomóc kandydatom w budowaniu pasjonujących karier.

Dla naszego prestiżowego klienta, polskiej firmy o solidnej pozycji na rynku branży budowlanej, specjalizującej się w sektorze elektrycznym, poszukujemy Młodszego Kierownika Projektu / Kierownika Robót Elektrycznych zlokalizowanego w okolicach Trójmiasta.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Wsparcie KP w realizacji projektów z zakresu branży teletechnicznej/elektrycznej.
  • Udział w kontraktacji podwykonawców i materiałów.
  • Udział w wycenie prac.
  • Wsparcie w sprawowaniu nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót.
  • Udział w organizacji i kontroli pracy zespołu realizacyjnego.
  • Analiza dokumentacji technicznych.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji.
  • Udział w naradach, kontakt z Inwestorem.
  • Raportowanie.

Aby spełnić te zadania, oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe, min. Średnie.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne.
  • Znajomość zasad wyceny i budżetowania prac – dodatkowy atut.
  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach, szkoleniach.
  • Premie.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Inicjatywy dobroczynne.
  • Dofinansowanie do biletów do kina/teatru.
  • Premie świąteczne.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Powered by